Chraňte se při sportu před sluncem

Sportování venku je skvělé. Pobyt na čerstvém vzduchu má skvělý vliv nejen na naše fyzično,..

Read more

Chraňte se při sportu před sluncem


Sportování venku je skvělé. Pobyt na čerstvém vzduchu má skvělý vliv nejen na naše fyzično, ale také na naši psychiku. V létě, ale koneckonců i na jaře nebo na podzim, musíme ale naše tělo chránit před UV zářením, které produkuje slunce. Nezapomeňte tedy během pobytu na slunci zůstat hydratovaní a také chránit svoji pokožku a oči. Jak na to?

Vhodný oděv

Důležitý je samozřejmě vhodný oděv. Existují například trička, které odpuzují UV záření. Je jasné, že v létě nebudete chtít nosit dlouhé kalhoty a trička s dlouhým rukávem, abyste se chránili před sluncem, proto je toto oblečení dobrou variantou. Chraňte ale alespoň svojí hlavu, pomocí kšiltovky nebo šátku.

sport

Sluneční brýle

Sluneční brýle by měli být při sportování na slunci samozřejmostí. Chrání váš zrak před poškozením, jelikož slunce dokáže váš zrak vážně poškodit. Abyste se opravdu chránili, budete potřebovat kvalitní sportovní sluneční brýle.

Opalovací krém

Samozřejmě, jednou z nejspolehlivějších ochran před sluncem je kvalitní oplaovací krém. Abyste si byli jistí, že se dostatečně chráníte, zvolte opalovací krém s ochranným faktorem alespoň 50. Pečlivě ho aplikujte na všechny části těla, která nejsou zakrytá oblečením. Nezapomeňte na obličej a uši. A nezapomeňte každých několik hodin krém reaplikovat.

cyklistika

Hydratace

Při pobytu na slunci je také velmi důležitá hydratace. Mějte u sebe při sportu vždy dostatek tekutin a nezapomínejte pít. Během horka ztrácíte tekutiny prostřednictvím potu daleko rychleji než v chladném počasí, proto tomu musíte úměrně zvýšit i příjem tekutin.

Sportujte ve správnou dobu

Vyhýbejte se sportování venku v pravé poledne a krátce po něm. Během této doby jsou paprsky slunce nejsilnější. Ideální je, pokud se vydáte ven brzy ráno, nebo naopak k večeru, kdy již slunce nezáří tak silně.

Online vždy a všude

Odjezd na dovolenou je vždy dlouho očekávanou událostí, na kterou se těšíme několik dlouhých měsíců..

Read more

Online vždy a všude

Odjezd na dovolenou je vždy dlouho očekávanou událostí, na kterou se těšíme několik dlouhých měsíců předem. Jediné co nám může toto těšení zkazit je nemožnost být v kontaktu s těmi, které opouštíme, s místem, které máme rádi, i když se bude jednat jen o pár dní nebo týdnů.
Ale rozhodně si s tímto vrásky dělat nemusíte, protože i na vaší dovolené můžete být online. I když chcete být vzdáleni pracovním povinnostem, možnost být k dosažení na sociálních sítích, podívat se do své emailové schránky nebo se jednoduše pochlubit fotografiemi či krátkým videem ze své cesty, uvítá leckdo z nás. Operátoři sice nabízí různé výhodné balíčky, především pro ty, kteří se chystají odjet do zahraničí, ale jak nezaplatit zbytečně moc a zároveň mít dostatečné množství gigabajtů?
full stack developer
Bez mobilu a sítě ani ránu
Je tomu už dávno, co mobilní telefon sloužil pouze k volání, případně posílání esemesek. Dnes je i výbornou náhražkou fotoaparátu, videokamery a navíc internetového spojení s okolním světem bez ohledu na to, jestli zrovna odpočíváte na lehátku v písku, lezete po horách nebo se prodíráte houštinami pralesa. Svému okolní máte potřebu sdělovat právě nabyté zážitky včetně selfíček a fotek. Kromě toho tak můžete, pokud jste v zaměstnání nepostradatelní, vyřizovat pracovní záležitosti.
Doba kamenná v tomto směru je pryč a tak v cizině je dostupnost internetu zcela běžnou záležitostí, pokud se tedy nehodláte vydat do neobydlených končin nebo rozvojových zemí, kde pokrytí signálem není.
rozeslané maily
Jste-li vlastníkem chytrého mobilního telefonu, pak v hotelích či penzionech bude přístupná wi-fi, ovšem s nějakou zázračnou rychlostí nepočítejte. A když budete chtít být online opravdu na každém kroku, před odjezdem si sjednejte některou z nabídek výhodných balíčků. K jeho využití stačí aktivovat roaming. Když si vystačíte s málem, pak máte možnost hradit skutečně jen to, co reálně spotřebujete.

Navigace Dynavix se stává pojmem, vyšperkoval ji vtipnými hláškami Pavel Liška

Navigace dokáže spoustu věcí, především: Není zapotřebí připojení k Internetu a navigace pracuje plně i v offline..

Read more

Navigace Dynavix se stává pojmem, vyšperkoval ji vtipnými hláškami Pavel Liška


Navigace dokáže spoustu věcí, především:

 • Není zapotřebí připojení k Internetu a navigace pracuje plně i v offline režimu.
 • V bezprostředním okolí plánované cesty můžete shlédnout obraz z dopravních online kamer, které jsou na trase k dispozici.
 • Navigace umí pracovat i s aktuálními informacemi z dopravy, maximálně s denním zpožděním. Můžete se tak vyhnout dopravním omezením a uzavírkám na trase. Dopravní informace jsou snímány od INRIX.
 • Můžete pravidelně bezplatně v Premium verzi aktualizovat mapové podklady.
 • Trasu lze naplánovat tak, že nebude procházet placenými úseky, např. sítí dálnic s poplatky.
 • Navigace vás nasměruje na vhodný jízdní pruh a uvidíte i značení na dálničních návěstidlech.
 • Bude vám nabídnuto více možností rezervních tras.
 • K dispozici je velké množství zájmových objektů, každou adresu lze vyhledávat s pomocí fulltextu.
 • Mapové náhledy mohou být zvoleny buď dvojrozměrně, nebo trojrozměrně.
 • Navigace varuje řidiče před měřicími radary a ten se včas dozví i omezení rychlosti na plánované trase.
 • Navigaci Dynavix mohou použít i pěší chodci.

navigace v mobilu

Zdarma je pouze základní verze

Pro práci navigace potřebujete stáhnout do svého telefonu mapové podklady. Uložit je musíte buď do vnitřní paměti, nebo do paměťové karty, případně do externího úložiště. Pro offline verzi však doporučujeme ukládání přímo do telefonu. Naštěstí je na výběr stahování map pro státy Evropy po jednotlivých zemích, počítejte však s tím, že Česká republika zabere téměř 400 MB a Slovensko necelou stovku MB. Můžete pracovat s více jazyky, ovšem čeština s Pavlem Liškou je bezkonkurenční.
mapa v tabletu
Nevýhodou tohoto produktu ovšem je, že v základní verzi poběží pouze s 2D mapovými podklady, bez hlasu Pavla Lišky a bez dopravních kamer na trase, což jsou právě ty hlavní taháky, pro které si navigaci Dynavix lidé pořizují. Placená je verze Premium, která obnáší položku 139 korun a pak je nutné kupovat na každý rok dopravní data poskytovaná od INRIX, a ta vychází na rok 329 korun, na tři roky 649 korun. 

Streamování hudby – hit online světa!

Hudební trh v rámci České republiky zaznamenal v roce 2011 revoluci. Zdá se to nedávno,..

Read more

Streamování hudby – hit online světa!


Hudební trh v rámci České republiky zaznamenal v roce 2011 revoluci. Zdá se to nedávno, ale rok 2017 se chýlí ke konci a tak si pojďme říct, že už to nějaký ten pátek bude.
V roce 2011 tedy vydavatelské společnosti pod hlavičkou služby MusicJet vypustili do světa první opravdovou streamovací službu. I přes to, že byla tato služba první, nepatří v současné době mezi ty nejpopulárnější. Nicméně díky právě této službě se revoluce rozjela naplno a zajistila tak expanzi zahraničních služeb v podobě streamované hudby na náš trh.
znak posouvání
Zkusili jsme pro vás vybrat tři takové služby, které splňují následující požadavky:
•     poslech libovolné skladby (nikoli pouze play listy)
•     rozhraní existuje v češtině
 
Některé z vybraných služeb pak nabízí streamování zdarma s tím, že hudbu ale musíte sledovat společně s pauzami na reklamu. Některé služby jsou dostupné pouze s předplatným a toto předplatné se pohybuje okolo dvě stě korun měsíčně. Ani za tento poplatek však všechny služby nenabízí nejen aplikaci pro všechny mobilní platformy, ale také často nemá ani desktopovou aplikaci.
 
 
1.    Deezer
Jak už jsme uvedli, první službou byl MusicJet, ale mezi jeho první konkurenty na českém trhu se zařadil původně francouzský Deezer. Ten se k nám propracoval v roce 2012. První měsíc máte u nich zdarma, takže si v klidu můžete službu vyzkoušet.
 hudba na Spotify
2.    Google Play Music Naplno
S touto službou se můžete k hudbě dostat třemi cestami. První je běžnou cestou přes měsíční paušál Naplno. Ten činí 149,- Kč a patří k těm levnějším. A vlastně je to jediná cesta, jak využít tuto službu, protože variantu zdarma nemají. Přes Naplno můžete sledovat přes 22 milionů skladeb.
 
3.    MusicJet
Jak už jsme řekli, MusicJet je průkopníkem streamované hudby u nás. Má také menší výběr hudby a je omezen pouze na mobilní aplikace, protože webový přehrávač zcela absentuje. Musíte si tedy stáhnout přímo desktopovou aplikaci, která je však dostupná pouze pro Windows, nikoli pro uživatele Linuxu.

Je šíření vlivu sociálních sítí negativním, nebo pozitivním jevem?

Necítíte se někdy špatně a nevyčítáte si to, kolik času trávíte online? Na internetu, online..

Read more

Je šíření vlivu sociálních sítí negativním, nebo pozitivním jevem?


Necítíte se někdy špatně a nevyčítáte si to, kolik času trávíte online? Na internetu, online nakupováním, chatováním a na sociálních sítích. V dnešní době se už dá mluvit o regulérní závislosti na tomto způsobu sociální komunikace. Lidé často nemají daleko od toho, aby vyhledali odbornou pomoc, když internetu a sítím příliš propadnou. Takzvaným ,,scrollováním“ (ustavičným projížděním příspěvků na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu, kdy jenom přejíždí palcem po obrazovce nahoru a posouvají se tak po hlavní stránce) a dopisováním s dalšími uživateli online tráví více času, než je zdravé, a  zanedbávají kvůli tomu jiné a obvykle mnohem důležitější činnosti.
nápoj v kelímku
Když člověk bojuje se závislostí, například alkoholovou nebo drogovou, konečné řešení bývá obvykle jen jedno, a tím je kompletní abstinence. Představte si silného kuřáka, který chce se závislostí přestat, ale řekne si, že jedna dvě cigarety denně mu přeci neublíží. Pravděpodobně u tohoto počtu nezůstane, pokud byl dříve zvyklý třeba na jednu krabičku denně. Možná prvních pár týdnů, ale poté do své závislosti spadne znovu a to se bude opakovat dokola, dokud se kouření nevzdá úplně. Jde něco takového podniknout i v ohledu sociálních sítí a používání internetu?
Co se týče internetu, je to popravdě téměř nemožné. K práci nebo ke škole potřebuje internet téměř každý z nás a jsou věci, které se opravdu dají zjistit pouze „vygooglováním“, neboť dojít si půjčit knihu do knihovny a v ní nějaký pojem nebo informaci zní sice velice romanticky a tradičně, ale co si budeme povídat, je to více než zbytečné, když díky internetu zjistíme, co potřebujeme, během pár vteřin, maximálně minut. To je ovšem ta praktická funkce. Co nám znemožňuje vzdát se sociálních sítí, které nás časově omezují, zanedbáváme kvůli nim jiné aktivity a často na nich trávíme čas úplnými zbytečnostmi, je, že se praktická a zábavní funkce čím dál tím více prolínají.
země a ikony
Bez sociálních sítí typu Facebooku bychom těžko věděli o spoustě událostí, novinek, aktualit a asi bychom ani neměli tak určitou představu o veřejném mínění, které se dozvídáme z komentářů pod příspěvky a články. Také se na ně váže čím dál tím větší procento naší celkové internetové komunikace, a to často už nejen s přáteli. Můžeme se tam informovat zprávami od společností
a firem, které tma mají svoje stránky. Často je tam také snazší někoho kontaktovat než například přes e-mail, který je oficiálnější formou internetové komunikace. Nemluvě o tom, že tam kohokoliv téměř jistě dohledáte podle jména (a ani to často není nezbytné) a můžete jim snadno napsat. Proto se nám objevuje otázka, zda bychom si úplným odmítnutím sociálních sítí pomohli, nebo spíš více ublížili
a přišli o mnoho možností. Jejich všestrannost a dosah se navíc postupem času více a více šíří. Znamenalo by to pro nás tedy úplné odříznutí od světa. Je na každém z nás, aby si tuto otázku položil a případně v praxi vyzkoušel.

Nářadí pro kutily

Můj přítel chtěl mít vždycky práci, která bude stát za to. Přitom nechtěl nějakou podprůměrnou..

Read more

Nářadí pro kutily

Můj přítel chtěl mít vždycky práci, která bude stát za to. Přitom nechtěl nějakou podprůměrnou práci, protože se velmi snažil byl taky hodně šikovný. Hledal opravdu poctivě na pracovním úřadě kvalitní práci, kterou by mohl vykonávat. Můj přítel je naštěstí zdravý a statný muž, takže by klidně mohl taky pracovat v nějakém skladu, kde se zvedá těžký materiál. Ono by ho to taky bavilo. Protože přítel stále posiloval, takže mi bylo jasné, že chce dělat taky nějakou takovou těžkou a složitou práci. On na tohle prostě byl a lákala ho složitá práce, při které musí zabrat a napnout všechny svaly.

Výbava správného kutila.

A proto se taky podíval na webové stránky dodavatele i-natroje.cz, kde se taky dozvěděl plno informací, takové, jaké chtěl. Je přece logické, že každý člověk, když hledá kvalitní práci, tak se taky o té firmě chce dočíst mnoho informací. Aby člověk vědět, co čeho jde a jestli ho ta práce bude bavit. A dozvěděl se, že výstružník stavitelný je opravdu kvalitní produkt, které by bylo dobré mít. A toto nářadí a věci nejsou tady pouze jenom tyto výstružníky stavitelné, ale také například pro testovací konektory nebo výrobky pro průmyslovou automatizaci či termoizolační materiály a keramické trny.

Nejlepší je přesná práce.

Když jsem zjišťovala, že tohle je skvělá firma, tak přítel se mnou souhlasil. Na této webové stránce taky najdete odkaz na sociální sítě, jako je například facebook.cz. A na stránce taky najdete různé kontakty, jak se s firmou spojit. A nyní už víte, co si asi představit pod stavitelný výstružník. A je to opravdu složité, ale myslím si, že každý muž by o tomhle měl věděl více. Vždyť stavitelný výstružník je přeci hlavně pro silné muže, tak podle mého názoru by se měl každý muž vyznat v nářadí. Nebo vás muž či manžel doma nemá žádné nářadí? A co třeba výstružník, který je taky nastavitelný? Ví vůbec, že existuje, Věřte, že ho jednoho dne bude potřebovat.

Výroba zábradlí na míru

Zábradlí na schodiště je velmi důležitý prvek a nikdo by neměl mít schodiště bez zábradlí…

Read more

Výroba zábradlí na míru

Zábradlí na schodiště je velmi důležitý prvek a nikdo by neměl mít schodiště bez zábradlí. Zábradlí totiž neslouží pouze starším lidem, ale využijí ho i mladší generace. Jen si představte, že jedete do patra a taháte něco těžkého, co Vás převažuje na jednu stranu. V takovém případě se jako první chytíte zábradlí, abyste váhu vyrovnali a nepřepadnuli jste. Zábradlí tak má velice důležitý charakter a představit si schodiště bez něho je zkrátka nereálné. Pokud potřebuje stávající zábradlí vyměnit z důvodu stáří, tak se obraťte na firmu kmkdesign, která dělá skleněné zábradlí elegantně https://www.mobilmania.cz/bleskovky/doogee-mix-nazivo-vypada-elegantne-ale-ramecky-by-mohl-mit-jeste-tenci/sc-4-a-1340012/default.aspx a v nadčasovém stylu.

skleněné zábradlí

Tato firma Vám nabídne hned několik variant zábradlí, a to ze dřeva, skla i kovu. Na jejich stránkách se můžete podívat na fotografie zábradlí a vybrat si právě podle nich. Od každé variantu tu je několik fotografií, které jsou foceny přímo u zákazníka. Zábradlí je samozřejmě možné udělat přímo na míru a nemusíte se tak omezovat sériovými kusy, které by Vám na schodiště neseděly. Jakmile se podíváte na fotografie, tak zjistíte, že společnost není žádným nováčkem, ale že jde o propracovanou a detailní práci. Není však ani divu, firma už má dlouholeté zkušenosti a za tu dobu se perfektně vyvinuly.

skleněné zábradlí

Nyní pracují po celé České republice a jejich kousky tak odpovídají nadčasovému vkusu. Samozřejmostí je, že u dřevěného zábradlí si můžete vybrat druh dřeva, a to dub, buk jasan, ořech smrk a další. Zábradlí železné se pak dělá z oceli, či mosazi. Co se týká skleněného zábradlí, tak firma volí sklo s bezpečnostní fólií. U skleněného zábradlí je pak možnost zvolit i dřevěné madlo, popřípadě ho nemusíte osazovat vůbec. Je však jenom na Vašem vkusu, jaké zábradlí chcete. Podívejte se tak na stránky této společnost a zhodnoťte jejich díla. Určitě budete z jejich tvorby nadšení a najdete to pravé zábradlí pro Vaše schodiště.

Jak na klidné stěhování

Stěhování je časově i fyzicky náročná činnost, a proto si na něj vyhraďte do předu..

Read more

Jak na klidné stěhování

Stěhování je časově i fyzicky náročná činnost, a proto si na něj vyhraďte do předu dostatek času. Nejlépe Vám s ním pomůže zkušená stěhovací firma.

Jak na klidné stěhování

Plánování

Pro spoustu lidí znamená stěhování spoustu stresu, čemuž můžete lehce předejít. Prvním krokem pro poklidný průběh je samozřejmě začít dostatečně brzo. To je základ většiny činností, protože potom předejdete nedostatku času a zbytečnému stresování. A proto začněte už několik týdnů předem a vše pečlivě rozmyslete. Nejlepší je nechat jednu místnost, jenž je nejméně důležitá pouze pro vystěhované věci, než je odvezete, protože nebudete mít nepořádek po celém domě. Takovou místností se nejčastěji stává ložnice, protože zde nepotřebujeme nic důležitého, jen se dobře vyspat.

lepenková krabice

Rady

Spoustu lidí zaskoč při stěhování knihovna, protože to je obrovská váha spousty knih. To zejména platí pro milovníky knížek, ovšem i tento problém má snadné řešení. Tím je dát knížky do menších krabic či zpevněných tašek, protože takto půjdete sice vícekrát, ovšem s mnohem menší hmotností. Ale jak při balení věcí postupovat, aby v ničem nebyl chaos? Pokud začnete správně s předstihem, tak berte nejméně důležité věci jako první, což jsou například dekorace. Postupně pokračujte až k něm nejdůležitějším, jenž zabalte těsně před přepravou. Samozřejmostí je poznačit si krabice, protože se pomíchají a potom budete jen těžko vědět co je v jaké.

člověk s krabicemi

Pomoc odborníků

Protože tato činnost není vůbec jednoduchá, tak je nejlepší požádat o pomoct odborníky, jenž vše zařídí za Vás. Nejprve se k Vám zajde podívat technik, jenž sestaví precizní plán a řekne Vám předběžnou cenu. Zajistí dostatečný počet zaměstnanců, naplánuje trasu a samozřejmě se postará o všechen materiál. A proto je stěhování bytů Praha Odnesto.cz opravdu tím nejlepším řešením pro všechny. Ve finále je tohle řešení velice efektivní, protože ušetříte spoustu času, a navíc nemusíte několikrát jezdit svým autem, jenž nepojme ani zdaleka tolik věcí. S touto firmou bude Vaše stěhování naprosto poklidné.

Věřte a vyzkoušejte

Ano, věřte, že teď je ten správný čas! Je správný čas, ať jste velký, či..

Read more

Věřte a vyzkoušejte

Ano, věřte, že teď je ten správný čas! Je správný čas, ať jste velký, či menší podnikající subjekt v elektroinstalaci jako takové. Konečně nabídka, která uchvátí i léty zkušeného profesionála. Žárovky pro všechny typy použití, zářivky, halogenová světla, kruhovky, to je jen malý výčet kvalitního zboží. Vyjděte vstříc svým zákazníkům, kterým například osazujete v domě, či v provozovně světla. Nenabízejte jim pouze, něco“, ale dopřejte jim skutečný luxus z naší nabídky. světelné zdrojeNechte je, ať si sami vyberou a pořídí špičkové vybavení ze světa! Budete mít jako řemeslník po starostech. Díky nám můžete instalovat pouze vysoce kvalitní, moderní komponenty kamkoli. Logicky Vám nabízíme dvojí výhodnou službu. Vynikající ceny, to znamená vyšší marže pro Vás a pak záruku prvotřídní kvality, to znamená dobré jméno Vaší firmy, či společnosti.
Není náhodou, že mnoho subjektů již pochopilo, že nákupem v našem obchodě může pouze získat. Máme zástupy stálých zákazníků a neustále přibývají další a další. Dobré zboží se prostě chválí samo, není potřeba žádná přehnaná propagace. Za námi jdou pouze skvělé reference, vztah prodávající – nakupující máme léty prověřený a přesně víme, co si koncový zákazník přeje, žádá, či poptává.kruhová zářivka
Další velkou a nespornou výhodou jsou naše skvěle uspořádané stránky. Vždy se přehledně dostanete, kam potřebujete, jednotlivé zboží má i pro laika jasné popisky a technické údaje. V praxi to znamená, že i méně zkušený nakupující určitě najde, co hledá, nebo poptává. Nabídku neustále doplňujeme a inovujeme, neustále se snažíme předkládat zboží v pestřejším a modernějším sortimentu. Pokaždé, když navštívíte náš online obchod, objevíte spoustu nového a netradičního. Takže jednoduchá rada na závěr, neztrácejte zbytečně čas jinde, když tady máte vše na jednom místě, přehledně a levně!

Vyřešte nízkou koncentraci chloru do pár minut

Zjistili jste při provádění běžné revize vaší bazénové vody nějaké nesrovnalosti v koncentraci aktivního chloru?..

Read more

Vyřešte nízkou koncentraci chloru do pár minut

Zjistili jste při provádění běžné revize vaší bazénové vody nějaké nesrovnalosti v koncentraci aktivního chloru? Přišli jste na to, že koncentrace tohoto důležitého prvku je nižší, než by měla být? V tom případě je potřeba rychlá pomoc. Jak si s tímto neduhem, který je však velmi běžný, poradit?

nohy v bazénu

Rychlorozpustné tablety jsou řešením

Nejoptimálnější bude použít takzvané rychlorozpustné tablety https://www.chlorito.cz/rychlorozpustne-tablety. Ty totiž díky svému speciálně uzpůsobenému složení dokážou uvolnit potřebné ionty prakticky okamžitě. Dojde tedy ke skokovému a okamžitému navýšení koncentrace chloru ve vodě, což je přesně to, co potřebujete. Je to tedy ideální řešení v situacích, kdy nemáte možnost čekat na výsledek. Určitě se tedy vyplatí mít tyto tablety ve svém pravidelném vybavení, stejně jako další okamžitě působící přípravky. Máme na mysli zejména přípravky určené ke zvyšování a snižování pH.

Účinná látka je okamžitě uvolněna
Obrovskou výhodou těchto rozpustných tablet je to, že jejich účinek je okamžitý. Technologové vyvinuli speciální formu, která po kontaktu s vodou okamžitě zahájí uvolňování účinné látky, v našem případě tedy aktivního chloru. To tedy vysvětluje, proč tento produkt garantuje okamžité působení. Není to žádný reklamní tah, nýbrž výsledek práce profesionálů v oblasti bazénové chemie.

potápění

Buďte vždy připraveni
Určitě moc dobře víte, jak to dopadá, když je hladina ve vodě nižší, než je potřeba. Voda se začne kalit, špinit, její kvalita prudce klesá. Díky tomu ztrácíte zájem se v takovémto bazénu koupat. Nemluvě o tom, že chlor také usmrcuje spoustu mikroorganismů a je vlastně jedinou složkou bazénové vody, která se stará o její dezinfekci. Rozhodně tedy buďte vždy připraveni a mějte tyto rychle působící produkty po ruce. Zabráníte tak vzniku nepříjemných škod a komplikací.