Výroba zábradlí na míru

Zábradlí na schodiště je velmi důležitý prvek a nikdo by neměl mít schodiště bez zábradlí…

Read more

Výroba zábradlí na míru

Zábradlí na schodiště je velmi důležitý prvek a nikdo by neměl mít schodiště bez zábradlí. Zábradlí totiž neslouží pouze starším lidem, ale využijí ho i mladší generace. Jen si představte, že jedete do patra a taháte něco těžkého, co Vás převažuje na jednu stranu. V takovém případě se jako první chytíte zábradlí, abyste váhu vyrovnali a nepřepadnuli jste. Zábradlí tak má velice důležitý charakter a představit si schodiště bez něho je zkrátka nereálné. Pokud potřebuje stávající zábradlí vyměnit z důvodu stáří, tak se obraťte na firmu kmkdesign, která dělá skleněné zábradlí elegantně https://www.mobilmania.cz/bleskovky/doogee-mix-nazivo-vypada-elegantne-ale-ramecky-by-mohl-mit-jeste-tenci/sc-4-a-1340012/default.aspx a v nadčasovém stylu.

skleněné zábradlí

Tato firma Vám nabídne hned několik variant zábradlí, a to ze dřeva, skla i kovu. Na jejich stránkách se můžete podívat na fotografie zábradlí a vybrat si právě podle nich. Od každé variantu tu je několik fotografií, které jsou foceny přímo u zákazníka. Zábradlí je samozřejmě možné udělat přímo na míru a nemusíte se tak omezovat sériovými kusy, které by Vám na schodiště neseděly. Jakmile se podíváte na fotografie, tak zjistíte, že společnost není žádným nováčkem, ale že jde o propracovanou a detailní práci. Není však ani divu, firma už má dlouholeté zkušenosti a za tu dobu se perfektně vyvinuly.

skleněné zábradlí

Nyní pracují po celé České republice a jejich kousky tak odpovídají nadčasovému vkusu. Samozřejmostí je, že u dřevěného zábradlí si můžete vybrat druh dřeva, a to dub, buk jasan, ořech smrk a další. Zábradlí železné se pak dělá z oceli, či mosazi. Co se týká skleněného zábradlí, tak firma volí sklo s bezpečnostní fólií. U skleněného zábradlí je pak možnost zvolit i dřevěné madlo, popřípadě ho nemusíte osazovat vůbec. Je však jenom na Vašem vkusu, jaké zábradlí chcete. Podívejte se tak na stránky této společnost a zhodnoťte jejich díla. Určitě budete z jejich tvorby nadšení a najdete to pravé zábradlí pro Vaše schodiště.