Vyřešte nízkou koncentraci chloru do pár minut

Zjistili jste při provádění běžné revize vaší bazénové vody nějaké nesrovnalosti v koncentraci aktivního chloru?..

Read more

Vyřešte nízkou koncentraci chloru do pár minut

Zjistili jste při provádění běžné revize vaší bazénové vody nějaké nesrovnalosti v koncentraci aktivního chloru? Přišli jste na to, že koncentrace tohoto důležitého prvku je nižší, než by měla být? V tom případě je potřeba rychlá pomoc. Jak si s tímto neduhem, který je však velmi běžný, poradit?

nohy v bazénu

Rychlorozpustné tablety jsou řešením

Nejoptimálnější bude použít takzvané rychlorozpustné tablety https://www.chlorito.cz/rychlorozpustne-tablety. Ty totiž díky svému speciálně uzpůsobenému složení dokážou uvolnit potřebné ionty prakticky okamžitě. Dojde tedy ke skokovému a okamžitému navýšení koncentrace chloru ve vodě, což je přesně to, co potřebujete. Je to tedy ideální řešení v situacích, kdy nemáte možnost čekat na výsledek. Určitě se tedy vyplatí mít tyto tablety ve svém pravidelném vybavení, stejně jako další okamžitě působící přípravky. Máme na mysli zejména přípravky určené ke zvyšování a snižování pH.

Účinná látka je okamžitě uvolněna
Obrovskou výhodou těchto rozpustných tablet je to, že jejich účinek je okamžitý. Technologové vyvinuli speciální formu, která po kontaktu s vodou okamžitě zahájí uvolňování účinné látky, v našem případě tedy aktivního chloru. To tedy vysvětluje, proč tento produkt garantuje okamžité působení. Není to žádný reklamní tah, nýbrž výsledek práce profesionálů v oblasti bazénové chemie.

potápění

Buďte vždy připraveni
Určitě moc dobře víte, jak to dopadá, když je hladina ve vodě nižší, než je potřeba. Voda se začne kalit, špinit, její kvalita prudce klesá. Díky tomu ztrácíte zájem se v takovémto bazénu koupat. Nemluvě o tom, že chlor také usmrcuje spoustu mikroorganismů a je vlastně jedinou složkou bazénové vody, která se stará o její dezinfekci. Rozhodně tedy buďte vždy připraveni a mějte tyto rychle působící produkty po ruce. Zabráníte tak vzniku nepříjemných škod a komplikací.