Penzion v Českých Budějovicích.

Chcete vyrazit na prodloužený víkend? Nebo snad na dovolenou? Rádi poznáváte nová místa, chodíte rádi..

Read more

Penzion v Českých Budějovicích.

Chcete vyrazit na prodloužený víkend? Nebo snad na dovolenou? Rádi poznáváte nová místa, chodíte rádi po různých hradech, zámcích, muzeích a přitom hledáte příhodné a levné ubytování?? Měli bychom pro vás nabídku jednoho Skvělého a levného penzionu, který je jako dělaný na vyjížďky do okolí, právě za různými pamětihodnostmi, ale také na výlety za turistikou, nebo cyklovýlety. Dokonce se v blízkosti nabízí i bazén, nebo koupaliště, kde můžete v letních měsících jen lenošit, opalovat se, nebo si zaplavat v chladivých vlnkách.

penzio

Toto výhodné a levné ubytování České Budějovice Penzionurudolfa se nabízí v centru Jihočeského kraje, v samotných Českých Budějovicích, ale nelekejte se, nebudeme vám nutit žádný pobyt v paneláku, je to ubytování v soukromém penzionku, který má skvělé dispozice svého umístění. Jedná se o penzion U Rudolfa, který vedou velice příjemní majitelé, jejich penzion má opravdu perfektní umístění, je opodál ruchu centra, poblíž příjemného parku a přitom v dochozí vzdálenosti od vyhlášeného náměstí Přemysla Otakara II. S jeho impozantní Sampsonovou kašnou. Svůj název nese toto náměstí podle zakladatele města, Přemysla Otakara II. V dávné minulosti bylo náměstí nazýváno Hlavním náměstím, později, po roce 1915 svůj název často měnilo, až se ustálil na dnešním pojmenování.

penzion

Kromě výše jmenované impozantní kašny můžeme na náměstí nalézt i pověstmi opředený bludný kámen a za prohlídku určitě stojí všechny historické budovy lemující náměstí.

Vypravte se do jižních Čech, nebudete litovat, vyjedete si na výlety, třeba na zámek Hluboká nad Vltavou nebo zámek Kratochvíle u Netolic, do Zoo Ohrada, na kopec Kleť, tam můžete vyjet i lanovkou a na sjezd dolů si vypůjčit koloběžku. Rozhodně je v okolí co vidět a program může být zajímavý i pro vaše děti.

Objednejte si pobyt v penzionu s předstihem, než bude už celý obsazený.