Laser game Praha pro jednotlivce i týmy

Prostředí laserových arén zpestřené mnoha herními módy, lidé s navlečenými záznamovými vestami opatřenými senzory pohybující..

Read more

Laser game Praha pro jednotlivce i týmy

Prostředí laserových arén zpestřené mnoha herními módy, lidé s navlečenými záznamovými vestami opatřenými senzory pohybující se pod dohledem infračervených kamer, to vše lze sledovat na velkoplošných obrazovkách. Anebo se tohoto dění přímo zúčastnit. Co si vyberete, je na vás.

billboard-right

Ideální pro pracovní team-buildingy

Arény jsou koncipovány jako prostředí, které může hostit jednotlivce i týmy značného věkového rozsahu. Nejoblíbenější jsou mezi mladými lidmi, i když si s oblibou zahrají i senioři. Mohou být mimo jiné podnětem k lepšímu seznámení kolegů na pracovišti, ostatně právě firemní akce tohoto typu nejvíce stmelují kolektiv. Je totiž známo, že neformální setkání, kde se plně projeví kvalita osobnosti, přispívají k otevřenosti a k jevu, jež bývá na pracovištích velmi vzácný – totiž k tomu, že se do práce budeme těšit. Lidé by si však měli vzájemně „sednout“, nemá smysl někoho cpát do arény násilím a očekávat přátelskou atmosféru.

Nuda

Prostředí herny je omezené co do počtu hrajících účastníků, jde o uzavřené a vytápěné prostory, v nichž se může pohybovat jen několik hráčů, mezitím, co ostatní odpočívají v nekuřáckých barech. A nuda? Ta tu skutečně nehrozí, naopak odpočinek je po fyzicky náročné pohybové práci v aréně velmi žádoucí, navíc lze sledovat dění uvnitř na TV monitoru. Přijde vhod i občerstvení a kdo se cítí unavený, toho postaví na nohy sprcha.

labyrint (54)

Co na sebe

Doporučují se lehké bavlněné oděvy s dlouhými rukávy – trička nebo mikiny a tepláky. Počítejte však s tím, že se řádně zapotíte, abyste nebyli navlečeni příliš. Prostory laser game Praha jsou vytápěné, případně klimatizované a nastavené na teplotu kolem 21 stupňů Celsia. Podmínkou je však pevná obuv s neklouzavou podrážkou (tenisky). Zapomeňte tedy na žabky, boty na vysokém podpatku, nebo další modely, co se vyzouvají, a s nimiž si můžete přivodit vykloubení kotníku nebo dokonce frakturu.