Kvalitní rezervační systém se spoustou výhod

Každé fitness centrum po čase potřebuje vylepšit systém rezervace klientů. Ušetří to práci jak vám,..

Read more

Kvalitní rezervační systém se spoustou výhod

Každé fitness centrum po čase potřebuje vylepšit systém rezervace klientů. Ušetří to práci jak vám, tak i vašim zákazníkům. Když budete mít kvalitní systém, budete moci rychle odbavovat klienty na recepci jen pomocí načtení čárové kódu. Vaši zákazníci si navíc budou moct snadno a rychle dobít kredit na další lekce. Záleží jen na nich, jestli jim bude více vyhovovat nabití z domova pomocí platební brány, nebo raději zvolí možnost v hotovosti zaplatit přímo na recepci ve vašem centru.

sportovec

Díky přehlednému systému, který si můžete pořídit na stránkách Rezervační systém Fitness-rezervace navíc budete moci vytvářet neomezené množství aktivit. Každou z jednotlivých aktivit si pak budete moci nastavit přesně podle svých potřeb a požadavků. Využívat můžete navíc i službu kalendáře, takže budete snadno upravovat otevírací dobu, již zarezervované kurty na určitou hodinu a vytvářet nové události.

běhání

Pokud u svých lekcí nabízíte i malé věci navíc, můžete v systému snadno nastavit změnu ceny. Váš klient si pak bude moct zvolit, jestli připlatí o pár korun navíc a u lekce bude mít k dispozici ručník, cvičí podložku a pití, nebo si raději donese vše vlastní. Tohle je častý spor různých typů klientů. Někdo totiž na lekce chodí rovnou z práce nebo ze školy, takže nosit si s sebou vlastní podložku na cvičení je pro něho problematické. Někdo jiný naopak jede na cvičení z domova autem, takže ho více obtěžuje připlatit za půjčení něčeho, co si může přivést sám. Díky nastavení speciálních cen tento problém snadno vyřešíte a nepřidělá vám to žádnou práci ani starosti navíc.

Když nabízíte různé úrovně obtížnosti lekcí, i to můžete v systému svým klientům ukázat. Stačí u každé lekce nastavit počet hvězdiček podle obtížnosti, vaši klienti pak nemusí nic složitě hledat, ale zkrátka si vyberou tu lekci, která odpovídá jejich momentálním požadavkům na náročnost.