Kouzelné poznání Mikulova

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro rodiče nebo blízkou osobu? Máme pro vás dárkové poukazy na..

Read more

Kouzelné poznání Mikulova

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro rodiče nebo blízkou osobu? Máme pro vás dárkové poukazy na ubytování v kouzelném, historickém městě Mikulov. Využít můžete i výhodné balíčky na speciální víkendové akce. Může to být Valentýnský víkend s reprezentačním plesem nebo velikonoční pobyt s tradicemi. Výběr je jen https://www.super.cz/541853-v-tehle-komedii-si-na-sve-prijdou-damy-i-panove-mrknete-jak-polonahy-revai-skonci-v-posteli-s-vnadnou-sexbombou-bendovou.html na vás, co vás více okouzlí. Hotel nabízí krásné moderní pokoje s vybavením televizoru, minibaru, trezoru, připojením na Wi-Fi, vysoušeč vlasů a župany pro pohodlný přesun do wellnessu. Když navštívíte mikulov ubytování https://mikulov.galant.cz/ se svými mazlíčky rádi vám pro ně připravíme pohodlný pelíšek. Nemusíte pracně shánět hlídání.
cyklistika na Pálavě
Wellness nabízí zábavný bazén, vířivé vany na střeše hotelu s pohádkovým výhledem, masáže, zábaly, perličkové koupele, zážitkové vany pro páry, kosmetické služby a péči o tělo. Vy i vaše tělo si krásně odpočine a nabere nové síly. V Mikulově najdete krásné a historické památky, jako je zámek s komentovanými prohlídkami, křížovou cestu na Svatý kopeček, Kozí hrádek sloužící jako odpočinkové místo, jeskyně Na Turoldu, Dietrichsteinskou hrobku. Mikulov je krásná vinařská oblast a na své si přijdou milovníci vína. Návštěva vinných sklípků a ochutnávka místního vína od větších i od těch menších vinařů.
odpočinek ve wellness
Pivaře určitě zaujme hotelový pivovar s vařením vlastního piva Galant. Možností jsou prohlídky pivovaru s výkladem od sládka. Ti, kdo si sebou přivezou kola, budou určitě nadšení. Je tu spousta cyklotras. Všechny jsou kvalitně značeny a některé jsou mezinárodní. Dostanete se po nich do Rakouska. Je tu až třicet cyklookruhů, které jsou ověřené a mají různou obtížnost. Vedou k vybraným historickým památkám. Na své si tu přijdou trénovaní cyklisti i ti co cyklistiku berou jen rekreačně. Najdete tu poznání i odpočinek. Sportovní vyžití i jedinečný relax.