Češi Jadran milují

Chorvatsko je velice krásná země, která nám umožňuje prožít tu krásnou, příjemnou a hlavně poměrně..

Read more

Češi Jadran milují

Chorvatsko je velice krásná země, která nám umožňuje prožít tu krásnou, příjemnou a hlavně poměrně i v dnešní době levnou dovolenou. Stále sem jezdí celé zájezdní autobusy plné Čechů, kteří sem jezdí i celá desetiletí. Jet do Chorvatska na dovolenou je zážitek i dnes. A to pro ty kteří jezdí pod stan do karavanu i do hotelu. Je tu spousta krásných turistických památek, příjemné pláže a hlavně dobré jídlo. Ubytování i jídlo je tu o něco dražší než u nás, ale s tím se počítá, když někam jedete.

chorvatsko dubrovnik

Jezdíte sem často?
Mnoho lidí má nejen letní ale i zimní dovolenou, a i v zimě jezdí právě sem. V zimě je tu sice chladněji, ale i tak se tu dá najít spousta vyžití. Nejčastěji sem jezdíme právě v létě, abychom si dosyta užili sluníčko a načerpali energii. Pokud sem jezdíte pravidelně a chcete tady mít svoje zázemí, může pro vás být řešením problémů s ubytováním pořízení vlastní nemovitosti. Jestli chcete mít jistotu že budete mít kdykoliv střechu nad hlavou a to opravdu pár kroků od pláže, zvažte pořízení apartmánu.

Pravidelně tu najdete nemovitosti v Chorvatsku – prodej probíhá pravidelně, protože se staví apartmánové domy. Jsou plné bytů, které čekají na nové majitele. Je o ně tak velký zájem, že bývají vyprodané ještě před dokončením. Jejich majitelé, kteří jsou i z České republiky, je využívají k bydlení během své dovolené a po zbytek roku je pronajímají ostatním turistům. Někteří sem dokonce přesídlili natrvalo, protože bydlení u moře je daleko příjemnější než jinde. A i zimy jsou tu zkrátka hezčí.

chorvatsko split

Prohlédněte si nabídku bytů na prodej a vyberte si, který apartmánový dům je vám nejsympatičtější. Liší se velikostí, vybavením i vzdáleností od moře, ale ani v jenom případě k moři nebudete muset chodit nijak daleko. Díky bytu budete mít i pasivní příjem, který se rozhodně bude vašemu rozpočtu hodit.