Ostražitost na rybách trochu jinak!

Stále častějším jevem na břehu rybníků a řek je charakteristický zvuk, takzvané pípání. Pro někoho..

Read more

Ostražitost na rybách trochu jinak!

Stále častějším jevem na břehu rybníků a řek je charakteristický zvuk, takzvané pípání. Pro někoho rušivý element, pro jiného důvod k závisti, protože na protějším břehu má kolega opět záběr a u vás stále nic.

Hlásiče záběru jsou nedílnou součástí každého rybáře. „Číhátka a policajti“ jsou jednoduchou a účinnou pomůckou pro signalizaci právě si pochutnávající ryby na vaší návnadě. A přesto že je to metoda jednoduchá a účinná, stále má své nevýhody. Hlásiče Delphin tyto nevýhody zcela odstraní.

hlásič záběru

Kvalitní a moderní signalizátor záběru pracují na principu elektroniky, kde si můžeme nastavit citlivost potahu vlasce, možnost nastavení tónu a hlasitosti a u některých druhů je možnost zapnutí pozičních diod a mnoho dalších užitečných funkcí.

A v čem je tedy ta největší výhoda? V první řadě v pohodlí samotného lovce. Rybaření je o času a trpělivosti a jsou dny, kdy i několika hodinové čekání na záběr jsou marným „zíráním“ na pruty. A ač jste sebevíc nadšený rybář, vaše pozornost musí zákonitě ochabnou a náhlý výpad ryby, který byl signalizován drobnějším popotáhnutím vlasce můžete únavou propásnout. Ne ale se zvukovým a světelným hlásičem, který vás upozorní i na sebemenší pohyby háčku na dně.

A když kvalitu, tak rozhodně od prověřeného výrobce z rukou osvědčeného obchodníka. Značkové hlásiče Delphin jsou kvalitní a spolehlivé výrobky a u prodejce mlsport.cz naleznete širokou nabídku těchto úžasných pomocníků.

signalizace záběru

Noční chytání ryb už nemusí být otázkou několika promarněných jistých úlovků. A nutno i přiznat, parta rybářů, kteří se sešli poletech u vody, rozhodně mlčky a nečinně nesedí každý na svém místě. Volně a přitom ostražitě, díky příposlechu vašich hlásičů, můžete vesele debatovat s kolegy v hloučku. Sice rychlý záběr vašeho prutu prověří vaši fyzickou zdatnost, jste-li kousek dál, a vlhká tráva přinese trochu pobavení vašich spolulovců, ale hlásiče záběru svou práci odvedou na 100%, zbytek je už jen vážně pouze na vás.