Kvalitní strava

Plnohodnotná náhrada stravy goodly.cz je podle mého názoru velmi důležitá a plnohodnotná náhrada jakéhokoli jídla…

Read more

Kvalitní strava

Plnohodnotná náhrada stravy goodly.cz je podle mého názoru velmi důležitá a plnohodnotná náhrada jakéhokoli jídla. Tato strava se využívá hlavně u těch lidí, kteří nemohou přijímat potravu normálním způsobem. A to myslím právě třeba jako oběd, večeři prostě klasicky orálně. Myslím, že plnohodnotná náhrada stravy se využívá hlavně v senior centrech anebo v nemocničních zařízeních, kde jsou lidé nemocní. Tato náhrada stravy se využívá jak u nemocných lidí, tak lidí, kteří chtějí shodit nějaká ta kila. Myslím, že kvalitní náhrada a plnohodnotná strava dokáže s člověkem udělat opravdu velké zázraky. Já si myslím že to to může být jídlo tisíciletí. Protože kvalitní náhrada stravy obsahuje pouze ty věci, které naše tělo opravdu potřebuje. Nejsou tam žádné navíc přidané cukry a soli navíc.

Jít hodně ovoce a zeleniny.

Nejsou tam žádné tuky navíc a opravdu jedna porce obsahuje to, co člověk by měl normálně sníst. A protože moje babička jednou byla nemocná, a hodně moc, tak taky musela používat plnohodnotnou náhradu stravy. Měla to takhle asi dva měsíce. Protože moje babička byla po operaci žaludku. Nemohla přijímat normální stravu. A tak přišla na řadu náhrada stravy.

Pohyb a dobrá strava je základ.

Zkoušeli jsme taky různé koktejly. Taky vyhovovaly a babičce moc chutnaly a potom už jsme taky zkusili plnohodnotnou náhradu stravy. A babička si to moc pochvalovala a taky musím říct, že i když nyní už dokáže jíst normálně, tak si stále dá občas nějaký proteinový koktejl anebo plnohodnotnou náhradu stravy. Myslím, že tato strava se dá jíst i normálně, když člověk se doplnit minerály a všelijaké vitamíny. Takže si myslím že tuto plnohodnotnou náhradu stravy může zkusit opravdu každý člověk, protože je chuťově velmi výborná a taky kvalitní. A vy jste někdy zkoušeli plnohodnotnou náhradu stravy? Myslím, že když to zkusíte, tak budete mile překvapení.