Kvalita, design a skvělá cena – to je Riko

Čeká vás výběr kočárku? Pokud jste se už dívali, jaké kočárky jsou k dostání na..

Read more

Kvalita, design a skvělá cena – to je Riko

Čeká vás výběr kočárku? Pokud jste se už dívali, jaké kočárky jsou k dostání na našem trhu, určitě jste si všimli, že je jich možná až moc. Výrobců jsou desítky, a z jejich produkce vzejde velké množství kočárků ročně. Každý druh kočárku vám nabídne něco jiného. Je důležité vědět, co od něj očekáváte. Někdo potřebuje kola do terénu, někdo kvalitní podvozek, a jiní rodiče dávají přednost tomu, že je kočárek skladný a nezabere příliš místa v autě.
Podle čeho chcete vybírat kočárek vy?

kočárek u vody

Skvělý design, vlastnosti i cenu vám může nabídnout výrobce Riko. Kočárky Riko se vyrábí v zemích Evropské unie, a musí tedy splňovat veškeré požadavky na bezpečnost a použité materiály. To je hlavní výhoda těchto kočárků – že znáte jejich původ. Mezi neoblíbenější kočárky této značky patří kočárek Riko nano. Proč je tak oblíbený?

Riko nano je kočárek v moderním designu. Najdete ho například v provedení luxusní fialové barvy v kombinaci s černou, což vypadá velmi hezky. Tento kočárek je velmi skladný a přesto prostorný pro děti. Velkou výhodou je, že sportovní nástavba se dá použít proti směru jízdy i po směru jízdy. Odpružení konstrukce si můžete sami nastavit a rukojeť je výškově nastavitelná. Mezi další skvělé vlastnosti patří cena, protože jeho cena se pohybuje okolo desíti tisíc korun.

žena s kočárkem

Kočárek má i autosedačku
Autosedačka má adaptéry, kterými ji snadno připevníte na podvozek. Zároveň má homologaci a kočárek jako celek splňuje všechny bezpečnostní normy.

S kočárkem Riko nikdy nešlápnete vedle
Nemusíte za kočárek utratit mnoho peněz, protože většinou v něm děti netráví několik let. Vybrat kvalitní kočárek za dobrou cenu můžete i v nižší cenové relaci, a právě Riko je toho důkazem. Sáhněte po oblíbeném výrobci, pro kterého je priorita vyrábět kvalitu za rozumnou cenu.
Potřebujete poradit? Obraťte se na nás.