Kdo by nechtěl žít pod vlastní střechou?

Vždyť právě vlastní bydlení je velkým snem celé řady lidí. Jenže mnoho z nich své..

Read more

Kdo by nechtěl žít pod vlastní střechou?

Vždyť právě vlastní bydlení je velkým snem celé řady lidí. Jenže mnoho z nich své velké přání nemůže uskutečnit, protože na něj zkrátka nemá peníze. Realita je ještě smutnější – spousta lidí nemá dostatečný příjem ani na to, aby si mohli vzít hypotéku.

Hypotéka je dnes neodmyslitelnou součástí procesu pořizování vlastního bydlení. Jenže už ani na tu lidé nedosáhnou, neboť podmínky se stále zpřísňují a ceny hypoték na trhu rostou.

klíč, dárek, růže, srdce

Nicméně situace ještě není zoufalá. Stále máte možnost, jak se dobrat k vlastní střeše nad hlavou, aniž byste za ni museli utratit jmění anebo si vzít rizikovou půjčku. Stále je tu pro vás plnohodnotný typ bydlení – jsou zde mobilní domy od Top-mobilnídomy.

Život pod střechou takového domu se nijak neliší od života v malém městském bytě. Tedy pokud jde o vnitřní vybavení, podlahovou plochu, energie, a tak podobně. Naopak když vyjdete ven, tak poznáte rozdíl prakticky okamžitě. Místo na společné chodbě a vedle bytů sousedů se ocitnete https://xman.idnes.cz/Foto.aspx%3Fr%3Dxman-styl%26foto1%3DFRO38f0aa_profimedia_0012597993.jpg na vlastní zahradě, zkrátka na vlastním pozemku. A věřte tomu, že bez sousedů za zdí se žije mnohem lépe.

hlemýžď, ulita, domek

Jestliže se chcete o mobilheimech, jejich provedení, možnostech a vzhledu dozvědět více, tak neváhejte navštívit centrum vzorových staveb přímo v areálu výrobce. Tam najdete jasné odpovědi na veškeré otázky, které vás možná napadají.

Hladký průběh stavby bez zbytečných komplikací

Takovou stavbu si můžete pořídit naprosto hladce, stejně, jako byste si kupovali byt. Vzniká v areálu výrobce, takže žádné klasické stavební těžkosti nečekejte. Jakmile bude hotová, tak ji na konečné místo přiveze speciální vozidlo a vy se můžete rovnou nastěhovat.

Tak snadné to je, když máte vlastní dům bez pevných základů spojených se zemí! A má to ještě další výhodu – jakmile se budete chtít přestěhovat, můžete vzít své sídlo s sebou, kamkoli jen budete chtít.