Kvalita, vynikající zpracování a vysoký výkon

Autožárovky h7 do předních světlometů patří do každého druhu automobilu. Denní svícení je u nás..

Read more

Kvalita, vynikající zpracování a vysoký výkon

Autožárovky h7 do předních světlometů patří do každého druhu automobilu. Denní svícení je u nás v České republice povinné.
Autožárovky h7 si můžete pořídit hned v několika různých verzích. Nejedná se pouze o jeden klasický typ, ale existuje mnoho produktových řad. Těmito odlišnými výrobky se snaží celosvětově uznávaný výrobce Osram, zajistit spokojenost všech zákazníků, potažmo jejich vozidel.
most u města.jpg

Různé druhy výrobků

1) Chcete upoutat pozornost? Máte rádi výjimečnost a prvotřídní produkty? Toužíte po něčem novém a také inovativním? V tom případě pro vás bude nejvhodnější typ autožárovky, který je posledním hitem. Tento produkt totiž zajistí vysokou výkonnost, dokonalou stabilitu i lámavost světla, vynikající tok světla a také nejvyšší výkon, který jinde na trhu neobjevíte.
tachometr auta.jpg
2) Sháníte produkty, které by ve vašem vozidle svítily delší dobu? Zdá se vám, že autožárovku na svém vozidle neustále měníte? Pak využijete produktů, které mají delší životnost. Osram vyrábí produkty o delší životnost právě pro klienty, kteří mají vysoké nároky na dlouhodobou výdrž. Díky těmto produktům nebudete muset stále světlo vyměňovat. Dokonce se uvádí až 4x delší životnost než je tomu u klasického, běžného světla. Delší životnost vám také uspoří peníze, protože nebudete muset tak často světla dokupovat a vyměňovat. Ušetříte dvojnásob a to se rozhodně vyplatí.
3) Další z produktů je Osram Cool Blue Intense. Tento produkt poznáte hned na první pohled, protože se jedná o světlo zbarvené do modra. Modré světlo upoutává pozornost a je příjemné pro osvětlení silnice. Jedná se o vysoce kontrastní světlo. Je příjemnější na oči a má skvělý světelný tok. Pokud byste raději modré svícení, pak si rozhodně pořiďte právě tento typ produktu.
rozbité sklo.jpg
4) Osram Nightbreaker jsou další typy světel, které mají větší svítivost, než je tomu u standardního typu. S těmito produkty můžete získat o 20% bělejší světlo nebo větší výkon svícení. Na výběr je hned z několika zajímavých druhů.